Nepřihlášený uživatel
EUPRO II
Nacházíte se: VŠCHT PrahaVěda a výzkumProjektové centrum → Delegování expertů ČR do ERA → Delegovaní experti
iduzel: 10184
idvazba: 12216
šablona: stranka_submenu
čas: 24.11.2017 04:38:19
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Delegovaní experti

Experti vysílaní v roce 2016

FCH 2 JU, SRG

šířka 215px prof. Dr. Ing. Karel Bouzek b  karel.bouzek@vscht.cz

FCH 2JU, SRG

šířka 215px Ing. Aleš Doucek

b dck@ujv.cz

IMI JU. SRG  šířka 215px MUDr. Regina Demlová, Ph.D.

b demlova@mou.cz

Shift2Rail JU  Shift_2_RAil_2 (šířka 215px)

Ing. Miroslav Haltuf

Ing. Michal Pavel

b miroslav.haltuf@hccomp.eu

b pavel.michal@azd.cz

 PV  Smart, Green and Integrated Transport   H2020

ERTRAC

šířka 215px

šířka 215pxThe European Road Transport Research Advisory Council 

 Ing. Václav Fencl, CSc

vaclav.fencl@tpsd-ertrac.cz

EUREKA a Eurostars  šířka 215px RNDr. Svatopluk Halada

b halada@aipcr.cz 

EUREKA  šířka 215px  Ing. Miroslav Janeček, CS.

b janecek_mir@volny.cz

ESO Council  šířka 215px prof. RNDr. Jan Palouš, DrSc.

b palous@ig.cas.cz

Helsinky Group on Women and Science  Gender Equality Mgr. Marcela Linková, PhD.

b marcela.linkova@soc.cas.cz

JPI on Cultural Heritage and Global Change CUltural_heritage (šířka 215px) prof Miloš Drdácký, DrSc

b drdacky@itam.cas.cz

ITER, F4E           šířka 215px  šířka 215px Ing. Pavol Pavlo, CSc.

b pavlo@ipp.cas.cz      

ESFRI Logo_ESFRI (šířka 215px) doc. Ing. Ivan Štekl, CSc. b ivan.stekl@utef.cvut.cz      
ESA , PB-HME šířka 215px Michal Václavík

 b   vaclavik@czechspace.cz   

 ESA - SPC

 šířka 215px RNDr. František Fárník, CSc 

 b    ffarnik@asu.cas.cz  

ESA šířka 215px  Ing. Jaroslav Urbář

 b    urbar@czechspace.cz

EMBL
EMBL-SDIG Board Meeting
 šířka 215px prof. Zdena Palková

b zdenap@natur.cuni.cz

Experti vysílaní v předchozích letech:

HORIZON 2020, Nano H2020 Ing.Jan Ostřížek,Ph.D.  b ostrizek@ceitec.vutbr.cz

High Level Group od EU MS and AC

šířka 215px

H2020, Nanosciences, Nanotechnologies and Advanced Materials doc. Ing. Jiří Krechl, CSc.

 

b jiri.krechl@czechinvest.org

ESFRI  šířka 215px Dr. David Uhlíř

b uhlir@jic.cz

HORIZON 2020, Space   šířka 215px prof. Petr Heinzel

b pheinzel@asu.cas.cz

ELIXIR  šířka 215px RNDr. Jiří Vondrášek, CSc.

b jiri.vondracek@uochb.cas.cz

V4-Japan Joint Research  šířka 215px RNDr. Jan Šafanda, CSc

b jsa@ig.cas.cz      

COST  šířka 215px prof. RNDr. Jaroslav Cihlář, CSc.

b cihlar@fme.vutbr.cz

 BBI JU, SRG  šířka 215px

Ing. David Kubička, PhD. MBA

Ing. Marek Světlík, PhD

 b david.kubicka@vuanch.cz

b marek.svetlik@vuzt.cz

Euro-Biomaging, European Institute for Biomedical Imaging Research  šířka 215px prof. Ivan Rektor

b ivan.rektor@fnusa.cz

Euro-BioImaging  šířka 215px  prof. RNDr. Pavel Hozák, DrSc,

 b hozak@img.cas.cz

Nuclear Energy Agency/OECD  šířka 215px Ing. Rostislav Mach, DrSc.

b mach@ujf.cas.cz

Aktualizováno: 14.8.2017 10:25, Autor: Anna Mittnerová

A BUDOVA A
B BUDOVA B
C BUDOVA C
VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi